Doprava a platba

Vyberte si způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.

Balíček vám spolehlivě doručíme ověřenými dopravci a při objednávce nad 2500 Kč máte dopravu zdarma.

Pokud máte cestu kolem nebo bydlíte kousek od nás, můžete si jej vyzvednout u nás v Praskolesích.

Kdy mi objednávka dorazí?

Objednávky expedujeme obvykle následující pracovní den po zaplacení. V případě dobírky následující pracovní den po objednání. Balíček Vám většinou dorazí následující den po odeslání.

Naši dopravci:

Zasilkovna

logo pro e-shopy   

Zakladni_dvoubarevna_varianta_W-RGB

Způsob platby:

Při uzavírání objednávky budete mít možnost zvolit si způsob zaplacení zboží.

Můžete vybírat z následujících možností:
 
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce vedený u Komerční banky. Díky QR kódu na objednávce a okamžitých platbám zaplatíte rychle a bez chyb. Naše číslo účtu je 123-5196390217/0100. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. V případě této platby vyřizujeme objednávku po připsání celé částky na náš účet. Pokud zaplatíte okamžitou platbou, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí v hotovosti. Poplatek za platbu dobírkou je 50 Kč.  

 

Online platby přes Comgate. 

comgate logo

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  • Platba on-line platební kartou - Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Případné dotazy k tomu jak funguje Comgate Payments a online platby můžete zjistit také zde:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267